Úvod

 

Vítejte na stránkách Domu zdraví Jihlava

Naleznete zde seznam jednotlivých ordinací a ordinujících lékařů včetně jejich ordinačních hodin a telefonů. Mnoho z prezentovaných lékařů má také své internetové stránky nebo email, které zde také najdete. Pokud se vám nepodaří nalézt některého z lékařů, je to způsobeno tím, že si nepřál být uveden.

 

Upozornění

Tyto stránky vznikly na základě soukromé iniciativy pro usnadnění přístupu k informacím o ordinačních dobách lékařů. Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, který je provozovatelem Domu zdraví v Jihlavě, není zodpovědný za obsah těchto stránek a distancuje se od zveřejněných informací.

V Domě Zdraví Jihlava působí privátní poskytovatelé zdravotní péče (právnické nebo fyzické osoby), které mají vlastní oprávnění k poskytování zdravotní péče podle zákona č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách, vydané Krajským úřadem kraje Vysočina, přičemž Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě nenese za kvalitu a rozsah poskytované péče žádnou odpovědnost.

 

Informace pro lékaře

Každý lékař může nyní jednoduše upravovat informace o své ordinaci. Stačí se jen zaregistrovat prostřednictvím formuláře, který najdete po kliknutí na odkaz "Vytvořit nový účet" pod seznamem ordinací.

 

Plány jednotlivých podlaží

- kliknutím zobrazíte detail